pühapäev, 11. mai 2014

Max BALT CH ja FT Fox III

Pole jälle kaua siia kritseldanud.
Max sai Tallinna Võitjalt ilusti enda serdi kätte, käitus poiss mulle väga meelejärgi, jooksis ilusasti ja seistes liputas saba. Samuti oli vilgas ja töökas - kirjelduslehel oli kenasti hea foxiku iseloom (nagu Maxile omane näitustelt saada see kommentaar) seekord samuti märgitud.
Isaste võrdluses jäi poiss 3.ks, seega res-cacib jäi saamata. Asjalood näitusefännidele meelsamas keeles seega:
Konkurendi Sheba Rex - AVA SP1/2, SK, PI-3/7, SERT.
Sellega oli Maxil nüüd kogutud EST, 2xLV, LT CAC.

Mingi hetk sain teada, et kui mind kodus polnud, siis Max oli õues hakanud karjuma, nagu keegi oleks talle kallale läinud või ta oleks surmasuus. Kodused ehmatasid ära ja läksid õue vaatama, et mis toimub ja kas koer terve jne ning tuli välja, et maja ees tee peal seisis rebane ja Max üritas meeleheitlikult temani pääseda ning kisas täiest kõrist. Muidugi see andis motivatsiooni proovida rebase tehisurukatset.
Kahjuks (väga-väga-väga kahjuks...) läks Max 3ks nädalaks Tartusse kasvataja kätte õppesse, kuna endal tõesti polnud seoses eksamite ja tööga aega järgnevaks urukatseks koeraga valmistuda. Olen ääretult kurb selle fakti üle, sest mind tõesti huvitab tegeleda koeraga just selles, milleks ta loodud on.
Max olevat olnud tubli, korra vaid urus tagasi roninud, et leida uut kohta, kust rebasele läheneda, kuid jäi aja piiridesse ja sai enda III järgu kätte. Ehk jälle kokkuvõtvalt:
Max - FT Fox III (63p) --> EST, LV, LT, BALT CH.
Ilus täistšempion:
Koju jõudes sai Max muidugi Sofi meelepahaks (nagu iga kord, oli vaja alguses väga kade olla ja natukene võimuvõitlust läbida) palju head-paremat, nunnu-kalli ja tähistasime edukat katseläbimist lühikese 15km rattamatkaga. Max oli väga tubli, ei väsinud ära ja pani mulle AD idee pähe... :P
Sofi vaevleb paari vanadusega seotud probleemi käes. Vasak silm oli tal vahepeal katki hõõrutud lau pealt, kuna tal oli silmalau all odraiva ning see ajas sügelema. Õnneks on haav paremaks muutunud. Tidrik ise on viimasel ajal täitsa aktivist, käib teine suure heameelega jalutamas :). Kuna sõbranna on autojuhiload endale saanud, siis vahepeal käisime vanamutikestega natukene kaugemal kui Nõmme ilma uudistamas:


Ja nii see eluke kulgebki. Vahepeal on aega vähe ja siia kirjutama ei jõua ning eluolud kitsad, aga saab vast ikka hakkama:

2 kommentaari:

  1. Pildiraamiga pilt on fantastiline!! Ja palju õnne tiitlite puhul!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh, Maria! Sai jah Maxiga vahva kohake pildistamiseks avastatud :).

      Kustuta